Kollama Dizisi İlk ve Tek Fan Sitesi
Bölüm Resimleri , Bölüm Fragmanları , Oyuncu Resimleri ve Dizi Müzikleri.. Bunların Hepsinden Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olunuz ...

Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak) B-261910-üye_ol

Bölüm Resimleri , Bölüm Fragmanları , Oyuncu Resimleri ve Dizi Müzikleri.. Bunların Hepsinden Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olunuz ...

Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak) B-261910-üye_ol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kollama Dizisi İlk ve Tek Fan SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak)

3 posters
YazarMesaj
!Nursena!
Isınan Üye
!Nursena!

Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak) Empty
MesajKonu: Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak)   Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak) EmptyPerş. Ara. 02, 2010 1:48 pm

Diziyle bir alakası yoktur...
Bir gençlik dizisi olup kadroyu siz oluşturucaksınız...Sizde bu kadroda bulunmak istiyorsanız...

Adınız:
Yaşınız:
Ve karekteriniz:(Burda senaryoda nasıl bir karekter olmak istediğinizi yazacaksınız...yani kendi karekteriniz değil...tabi isteyen varsa endi karekteriniz yazabilir)

Başvuru 02/12/2010 da başlamış olup 04/12/2010 da bitecektir...
|Melis!|
Çalışkan Üye
|Melis!|

MesajKonu: Geri: Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak)   Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak) EmptyPerş. Ara. 02, 2010 11:44 pm

Adınız:Melis Bak Hele
Yaşınız:13 Mad
Ve karekteriniz:(Burda senaryoda nasıl bir karekter olmak istediğinizi yazacaksınız...yani kendi karekteriniz değil...tabi isteyen varsa endi karekteriniz yazabilir) Bak Hele favori olmak istiyorum Mad hırçın bir o kdarda beğenilen Bak Hele Mad dürüst sevecn Manyaklar (nursena aynı benim karakterlerim dimi kızım :P Mad ) he bide olursa Saffomla sevgili yap beni Manyaklar
!Nursena!
Isınan Üye
!Nursena!

MesajKonu: Geri: Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak)   Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak) EmptyCuma Ara. 03, 2010 12:23 am

|Melis!| demiş ki:
Adınız:Melis Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak) 215685
Yaşınız:13 Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak) 789387
Ve karekteriniz:(Burda senaryoda nasıl bir karekter olmak istediğinizi yazacaksınız...yani kendi karekteriniz değil...tabi isteyen varsa endi karekteriniz yazabilir) Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak) 215685 favori olmak istiyorum Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak) 789387 hırçın bir o kdarda beğenilen Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak) 215685 Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak) 789387 dürüst sevecn Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak) 793250 (nursena aynı benim karakterlerim dimi kızım :P Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak) 789387 ) he bide olursa Saffomla sevgili yap beni Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak) 793250

tabi annişş.....
|Melis!|
Çalışkan Üye
|Melis!|

MesajKonu: Geri: Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak)   Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak) EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 2:43 pm

aferin akıllı kızım Mad

hadi başarılar Bak Hele
sabitimöldü
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak)   Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak) EmptySalı Ara. 07, 2010 2:45 am

merakla bekliyoruz

Aşk...(Oyuncu Alımları,Girde Bak)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Moderatör Alımları Başlamıştır !!
» Moderatör Alımları Başlamıştır.
» Admin Alımları Başlamıştır....