Kollama Dizisi İlk ve Tek Fan Sitesi
Bölüm Resimleri , Bölüm Fragmanları , Oyuncu Resimleri ve Dizi Müzikleri.. Bunların Hepsinden Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olunuz ...

Tarihten Günlük Manzaraları  B-261910-üye_ol

Bölüm Resimleri , Bölüm Fragmanları , Oyuncu Resimleri ve Dizi Müzikleri.. Bunların Hepsinden Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olunuz ...

Tarihten Günlük Manzaraları  B-261910-üye_ol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kollama Dizisi İlk ve Tek Fan SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Tarihten Günlük Manzaraları

2 posters
YazarMesaj
korsan
Isınan Üye
korsan

Tarihten Günlük Manzaraları  Empty
MesajKonu: Tarihten Günlük Manzaraları    Tarihten Günlük Manzaraları  EmptyPtsi Ekim 04, 2010 5:54 am

sevgili günlük, herkes, hersey altust oldu, guvenebildigim dostlarimdan sadece brutus kaldi. ( sezar )
sevgili günlük, bizim imparator iyice sapıttı. ülkenin etrafına duvar örün! diye tutturdu. yok ebenin ...! bu adam ya ülke sınırlarını bilmiyor ya da bizimle .... geçiyor! ( mö 200, çinli bir mimar )
sevgili günlük, içimden bir ses aya gidilecek, roma bölünecek falan diyor. hatta ikiz kuleler yıkılacak diyor, ama ben ikiz kulelerin ne olduğunu bile bilmiyorum. hayırlısı olsun... ( 1550, nostradamus )
sevgili günlük, senden başka derdimi anlatabileceğim kimse yok! alt tarafı bir elma ya! bir elma kadar değerim yokmuş. ( adem )
sevgili günlük,kraliçenin sponsorluğunda aylarca okyanuslarda dolandım, bulabula hindistanı buldum. şansımı ...im! ben şimdi kraliçeye ne diycemı kristof efendi hindistanı mı buldun, tebrik ederim! mi dicek ( 1492, kristof kolomb )

sevgili günlük, bu yaz dayımın çiftliğine karga kovalamaya gitçekmişim, sınıftan biri duysa tüm okula yayılır diye ödüm patlıyor ya! ( 1891, selanik mustafa kemal )

sevgili günlük, bir yemin ettim ki dönemem. ( hipokrat )

sevgili günlük, aramızda kalsın ama, bizim stajer monica var ya, taş gibi şerefsizim! şeytan diyor, at şunu oval ofise, kim nereden duyacak ki! ( 2000, bill clinton )

sevgili takvim, yarın beni başbakan yaptılar. ben de ankaraya liman yaparak millete olan borcumu ödeteceğim. ama çok yoruluyorum. hatta yorgunluktan sürekli hasülüsas, hasülünas, hasülas, hasünilas, has... ( 2001, çiller )

sevgili günlük, bu rus hatun var ya, beni yiyip bitirdi. ulan bir gece takılsam şu hatunla duyan olur mu acepı ( 1711, baltacı )

sevgili günlük, bugün çocuklara hediyeler dağıttım. ( 31 aralık, noel baba )

sevgili günlük, bugün hava bulutlu. yağmur çiselicek galiba. romatizmalarım azdı. uzun sürmese bari. ( nuh )
KaaN_35
Isınan Üye
KaaN_35

Tarihten Günlük Manzaraları  Empty
MesajKonu: Geri: Tarihten Günlük Manzaraları    Tarihten Günlük Manzaraları  EmptyPtsi Ekim 04, 2010 4:48 pm

sağol Mad

Tarihten Günlük Manzaraları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Günlük Hayatta En Çok Kullandığınız Kelime?