Kollama Dizisi İlk ve Tek Fan Sitesi
Bölüm Resimleri , Bölüm Fragmanları , Oyuncu Resimleri ve Dizi Müzikleri.. Bunların Hepsinden Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olunuz ...

Kanat Güner-Eroin Güncesi B-261910-üye_ol

Bölüm Resimleri , Bölüm Fragmanları , Oyuncu Resimleri ve Dizi Müzikleri.. Bunların Hepsinden Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olunuz ...

Kanat Güner-Eroin Güncesi B-261910-üye_ol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kollama Dizisi İlk ve Tek Fan SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Kanat Güner-Eroin Güncesi

2 posters
YazarMesaj
aristo_kadir
Katılımcı Üye
aristo_kadir

Kanat Güner-Eroin Güncesi Empty
MesajKonu: Kanat Güner-Eroin Güncesi    Kanat Güner-Eroin Güncesi EmptyCuma Eyl. 24, 2010 4:26 pm

Kanat Güner-Eroin Güncesi 978-975-9191-18-4_s

EROİN GÜNCESİ

Yaşadı, yazdı... ve öldü Uyuşturucu ve adım adım yaklaşmakta olan ölüm hiç bu kadar içerden, bu kadar sahici ve alaycı anlatılmadı. Hey, millet, ben ölmeye karar verdim. Hiç kimseye hiçbir şey borçlu değilim ama son bir iletişim denemesi yapmak istedim diyen Kanat Güner, bu kitabı yazdıktan 13 ay sonra öldü. Beyoğlu'nda bir sinemanın tuvaletinde, kasığında iğne ile ölü bulunduğunda 28 yaşındaydı. Muş'ta doğan, Güneydoğu'nun çeşitli illerinde büyüyen zeki, duyarlı ve çalışkan Kanat Güner'in 17 yaşında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ni kazanarak İstanbul'a gelmesiyle başlayan Eroin Güncesi'nde, sarsıcı gerçekler son derece çarpıcı bir dille aktarılıyor. Onuncu yıl özel baskısı için, Eroin Güncesi'nin ilk yazımında adı geçen kahramanların tamamının izi sürülmüş. Kitabın sonunda, yaşamını kaybedenlerin yanı sıra, hayatta olanların bugün nerede ve ne durumda olduklarına dair bilgi yer alıyor.

Okumanizi tavsiye ederim.
melissa
Katılımcı Üye
melissa

Kanat Güner-Eroin Güncesi Empty
MesajKonu: Geri: Kanat Güner-Eroin Güncesi    Kanat Güner-Eroin Güncesi EmptyÇarş. Ara. 08, 2010 2:40 am

Okumuştum.. Sağol..

Kanat Güner-Eroin Güncesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Eroin-Christiane F.'in Korkunç Anıları