Kollama Dizisi İlk ve Tek Fan Sitesi
Bölüm Resimleri , Bölüm Fragmanları , Oyuncu Resimleri ve Dizi Müzikleri.. Bunların Hepsinden Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olunuz ...

Rafet El Roman/Bir Gol Daha B-261910-üye_ol

Bölüm Resimleri , Bölüm Fragmanları , Oyuncu Resimleri ve Dizi Müzikleri.. Bunların Hepsinden Yararlanabilmek İçin Lütfen Üye Olunuz ...

Rafet El Roman/Bir Gol Daha B-261910-üye_ol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kollama Dizisi İlk ve Tek Fan SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Rafet El Roman/Bir Gol Daha

YazarMesaj
dertler_benim
Isınan Üye
dertler_benim

Rafet El Roman/Bir Gol Daha Empty
MesajKonu: Rafet El Roman/Bir Gol Daha   Rafet El Roman/Bir Gol Daha EmptySalı Ağus. 24, 2010 4:19 am

Gol gol gol gol gol gol go gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol go

Hakem usta düdügü calar oyun baslar 22 kisi oynar 90 dakika iki devre 4 köse cift kale hem yenilmek hem yenmek var yenersek helal olsun yenilirsek saglik olsun

Bir goll dahaaa bir gol dahaa bu ses bu can size fedaaaaa bir gol dahaaaa bir goll dahaaa bu ses bu can sizee fedaa

Topu diktim havaya dustu orta sahaya vuralim gelisine gitsin karsi galeye kirmizi beyazlara butun ay yildizlara ayni ses ayni yurek herseysin bana inan

Kale atisiii kale atisii köse vurusuu köse vurusuu goll gol gol gol gol gol gol

Bir gol dahaa bir gol dahaa bu ses bu can size feda bir gol dahaa bir gol dahaa bu ses bu can size feda

Bir gol dahaaa bir gol dahaa bu ses bu can size fedaa bir gol dahaa bir gol dahaa bu ses bu can size fedaa bir gol dahaa bir gol dahaa bu ses bu can size fedaa bir gol dahaa bir gol dahaa bu ses bu can size fedaa

Rafet El Roman/Bir Gol Daha
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rafet El Roman/Dön Bebeğim
» Rafet El Roman/Elimde Değil
» Rafet El Roman/Bugün Aşık Oldum
» Hangi Mevsimi DaHa Çok Seviyorsunuz...
» Hangisini Daha Çok Belli Edersiniz?